kurumsal

Uzaltaş grup şirketleri 1996 yılında Ünal Pala’nın öncülüğünde kurulmuş, bu tarihinden itibaren inşaat, ithalat, ihracat ve benzin istasyonu işletmeciliği konularında faliyetlerini başarı ile yürütmektedir. Çok güçlü mali yapısı dışında şirket büyük bankalardaki kredibilitesi ile sektörde öncü kuruluşlardan biridir.

Uzaltaş İnşaat İthalat İhracat Ltd. Şti. Grubumuzun inşaat ve ticari aktivitelerini yürütmektedir. Şirket ülke çapında birçok konut, altyapı, ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve bir çok önemli projeye imza atmıştır. Tecrübeli personeli ve güçlü makine parkı ile inşaat sektöründeki pozisyonunu ulusal ve uluslararası şirketlerle işbirliği içinde uluslararası piyasada da durumunu güçlendirmektedir.

Uzaltaş Petrol Ürünleri Ltd. Şti. Akaryakıt istasyonlarımızın işletmeleriyle ilgilenmekte olup, grubumuzun senelik cirosuna büyük bir katkı sağlayarak inşaat departmanımıza önemli bir mali destek sağlamaktadır. Şu anda şirketin Ankara’nın üç ayrı bölgesinde üç adet akaryakıt istasyonu (Opet Taşıt Tanıma Sistemi - Otobil) bulunmaktadır.

Opet Otobil. Uzaltaş, Opet yakıt kart sistemlerinin İç Anadolu ve Karadeniz distribütörüdür.

UZL Filo. UZALTAŞ; Grup şirketlerine bir yenisini daha ekleyerek Filo Kiralama sektöründe de yerini başarıyla almıştır. Grubumuz, faaliyet gösterdiği her alanda yaptığı yatırımları başarıyla yürütmekte, dinamik, deneyimli ve güçlü yapısı ile genişlemeye aynı hızla devam edecektir. UZL FİLO olarak güçlü mali yapısı ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz.

Grubumuz, faaliyet gösterdiği her alanda yaptığı yatırımları başarıyla yürütmekte, dinamik, deneyimli ve güçlü yapısı ile genişlemeye aynı hızla devam edecektir.